Rozszerzamy nasze portfolio o wozidła przegubowe marki AUSA

Już wkrótce w naszej siedzibie w Tychach będziemy mogli Państwu zaprezentować wozidła przegubowe marki AUSA, globalnego producenta kompaktowego sprzętu terenowego do transportu i przenoszenia materiałów.

Moc, trwałość, ergonomia i ekonomia w jednym.

Pierwsze dostępne modele w sprzedaży:

Wozidło D150 AHG

Model D150 AHG należy do najbardziej kompaktowej gamy wywrotek przegubowych, o ładowności 1,5 tony i ze skrzynią wychylną w zakresie 180 stopni, co zapewnia doskonały stosunek ładowności do wielkości. Masa transportowa wozidła 1510kg pozwala na jego przewożenie przyczepą np. do transportu minikoparek. Stały napęd 4×4 pozwala jej radzić sobie w najtrudniejszym terenie.
Przekładnia hydrostatyczna zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Silnik marki Kubota zapewni długotrwałą pracę i niskie spalanie.

Wozidło D301 AHG – NOWOŚĆ!!!

Najnowszy model D301 AHG dzięki ładowności 3000 kg, obrotowej skrzyni i przekładni hydrostatycznej, wozidło D301AHG zapewnia wyjątkową wydajność, ekonomiczne użytkowanie i bezpieczeństwo. Masa transportowa wozidła 1300kg pozwala na jego przewożenie przyczepą np. do transportu minikoparek. Stały napęd 4×4 pozwala jej radzić sobie w najtrudniejszym terenie. Przekładnia hydrostatyczna zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Silnik marki Kubota zapewni długotrwałą pracę i niskie spalanie.

Zapraszamy do kontaktu.

Wróć do Aktualności