Miniładowarki Minikoparka Młoty pneumatyczne zagęszczarki agregaty prądotwórcze ubijaki Kosiarki ubijaki - skoczki mikrociągniki Kleszcze
kontakt

MONTABERT

MONTABERT
    Montabert® jest jednym z największych producentów osprzętu do maszyn budowlanych. Od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji osprzętu do wszelakiego rodzaju wyburzeń i recyklingu. Produkowany osprzęt to: młoty hydrauliczne, nożyce hydrauliczne, kruszarki, łyżki mieszające,  łyżki kruszące oraz głowice frezujące. Jest to osprzęt potrzebny na każdej budowie, który w sposób łatwy, szybki i bezpieczny można podłączyć i użytkować na dowolnych używanych przez kontrahenta maszynach budowlanych to jest koparkach, ładowarkach itp.

Osprzęt którego producentem jest MONTABERT® użytkowany jest na całym świecie pod nazwą własną lub nazwami producentów, którzy współpracują z MONTABERT® m.in. BOBCAT®, DOOSAN® i inni. Marka MONTABERT® posiada niewątpliwie największe na świecie doświadczenie w tej działalności.Firma Montabert
® należy do ścisłej światowej czołówki producentów młotów hydraulicznych oraz osprzętu tnąco kruszącego montowanego na wysięgnikach koparek. Historia IR Montabert® ma swój początek w 1921 r. W 1994 r. staje się częścią koncernu Ingersoll Rand®. W 2002 r. IR Montabert® uzyskał certyfikat ISO 9001. Osprzęt MONTABERT to synonim jakości w zakresie osprzętu przeznaczonego do ciężkich prac w kopalniach i kamieniołomach.

Maszyny MONATABERT® są najczęściej kopiowane i podrabiane przez różnego rodzaju nieuczciwych dostawców. Serie BR501 i 507 przeszły pod tym względem do legendy, młot nie produkowany od ponad 25 lat można znaleźć na każdej aukcji internetowej, nowiutki i lśniący choć nie mający nic wspólnego z produktami Montabert® poza wyglądem u oznaczeniami podobnymi do oryginału. Również wśród maszyn używanych najwięcej jest produktów właśnie tego producenta co świadczy o ich wyjątkowej żywotności i odporności na zużycie.