HistoriaASCOFirma ASCO Equipment Sp. z o.o. rozwój swojej działalności opiera na sprzedaży produktów dostarczanych przez światowy koncern DOOSAN, w skład którego wchodzą takie marki jak: BOBCAT, DOOSAN Portable Power (były Ingersoll Rand) i MONTABERT. Firma ASCO Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów AMMANN takich jak: skoczki, zagęszczarki, małe walce oraz walce okołkowane. W efekcie całość asortymentu tj.: przewoźne sprężarki powietrza, generatory prądu, sprzęt hydrauliczny taki jak młoty, zagęszczarki, frezarki, nożyce oraz maszyny i urządzenia Bobcat są reprezentowane przez jedną firmę. Ponadto w ofercie firmy ASCO Equipment znajduje się również lekki sprzęt budowlany produkowany przez firmy HONDA, KUBOTA ciągniki komunalne, CLEVER DIAMNOD oraz DR. SCHULZE, KRÄNZLE.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ASCO Equipment Sp. z o.o. 

Chętnie spotkamy się z Państwem w celu omówienia szczegółów techniczno-handlowych, serwisowych lub pokazania właściwości maszyn oferowanych przez firmę ASCO EQUIPMENT Sp. z o.o. ( na pokazie zorganizowanym u nas, u Państwa w firmie lub na terenie Państwa budowy )

Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o maszynach i produktach oferowanych przez naszą firmę, chętnie również udostępnimy Państwu prospekty, prezentacje na płytach CD/DVD lub w wersji elektronicznej.